خانه / اخبار / پتروشیمی جهان / افزایش تولید استایرن منومر آمریکا
http://www.telegram.me/pcenews
مشارکت ورسالیس ایتالیا برای ساخت یک مجموعه پتروپالایشی در الجزایر

افزایش تولید استایرن منومر آمریکا

آلمانی ها با ساخت یک مجتمع جدید ، ظرفیت تولید استایرن منومر ایالات متحده افزایش می دهند.

به گزارش نیپنا به نقل از پایگاه اینترنتی پلاستیک نیوز یوروپ گروه اینئوس استایرلوشن (Ineos Styrolution Group) آلمان به تازگی از برنامه خود برای ساخت یک مجتمع تولید استایرن منومر در کلاس جهانی (world-scale) در منطقه گلف کوست ایالات متحده خبر داد.
مقامات این شرکت، مستقر در فرانکفورت آلمان، در مصاحبه ای مطبوعاتی اعلام کردند که اینئوس استایرلوشن مطالعات مهندسی را برای ساخت این مجتمع آغاز می کند. پروژه یادشده از بهترین فناوری های موجود (best-in-class) بهره می برد. این طرح همچنین از مزیت دسترسی به خوراک ارزان و انرژی بدست آمده از منابع گازی شیل و زیرساخت های مناسب برخوردار خواهد بود.
هنوز مکان مشخصی برای پروژه جدید در نظر گرفته نشده است و مقامات شرکت جزئیات بیشتری از این طرح پیشنهادی ارائه نکرده اند. استایرن منومر خوراک اولیه برای تولید پلی استایرن، ای بی اس (ABS)، کوپلیمرهای استایرنی (styrenic copolymers) و دیگر رزین های ویژه (specialty resins) به شمار می رود.
استیو هرینگتون، رئیس شاخه جهانی استایرن منومر اینئوس استایرلوشن، می گوید: مجتمع جدید تکمیل کننده تاسیسات تولید استایرن منومر ما است و ضمن افزایش قدرت رقابت پذیری اینئوس استایرلوشن، این شرکت را قادر می سازد تا نیاز بازارهای جهانی را تامین کند.
اینئوس استایرلوشن در حال حاضر دو سایت تولید را در ایالت تگزاس، واقع در شهرهای بی تاون و تگزاس سیتی، اداره می کند.

همچنین چک کنید

پتروشیمی پارس

شرح فعالیت  اتان، پروپان، بوتان، گسولین، اتیل بنزن، استایرن مونومر   نام مدیر عامل  علیرضا …