خانه / Uncategorized / درباره ما
http://www.telegram.me/pcenews

درباره ما

 فصلنامه تجهیزات شیمیایی و پتروشیمی

این نشریه به صاحب امتیازی خانم مریم رشیدخانی  در تاریخ نهم آذرماه سال 1394 موفق به اخذ مجوز از دبیرخانه هیات بر نظارت بر مطبوعات گردید

عوامل اجرایی

 کادری حرفه ای  با سابقه سالها فعالیت مطبوعاتی در نشریات تخصصی که سابقه چاپ بیش از 10 عنوان نشریه و حدود 500 شماره نشریه را در رزومه خود دارد و در حال حاضر چاپ نشریات  “ماهنامه توسعه معادن” با بیش از هفت سال چاپ مداوم ،”ماهنامه سیمان و افزودنیها ” با چاپ مداوم بیش از 15 سال و همچنین همکاری در چاپ  نشریاتی نظیر “صنعت ریخته گری“و ” گزارش کامپیوتر“را برعهده دارد، کار نشر و چاپ این مجله را بر عهده دارد. شماره نخست این فصلنامه با شرح مختصری در مورد  مبانی اولیه صنایع پتروشیمی چاپ گردید.

محتوی و زمینه نشریه:

همانطور که از نام نشریه  “تجهیزات شیمیایی و پتروشیمی ”   مشخص است تمرکز این نشریه بر روی تجهیزات مورد کاربرد در صنعت پتروشیمی و شیمیایی است و بطور کلی هیات تحریریه  فصلنامه طبق برنامه ریزی های انجام شده تصمیم گرفته است که  تمرکز اصلی محتوی و عمده مطالب را بر تجهیزات،اخبار ،محصولات فناوری‌ها،مدیریت ، خدمات مختلف در صنایع پتروشیمی و شیمیایی قرار دهد.

سر فصل مطالب نشریه به شرح ذیل است:

 • آخرین اخبار و رویدادهای صنایع پتروشیمی و شیمیایی
 • مقالات ، معرفی ،آمار و اطلاعات مرتبط با محصولات صنایع پتروشیمی و شیمیایی
 • مقاله های فنی ، مهندسی،کاربردی و تخصصی(تکنولوژیهای نوین ، مدیریتی، اقتصادی ،تجربیات ،… )
 • گزارش های عمومی ،فنی و صنعتی مرتبط
 • معرفی خدمات مهندسی ،تجهیزات و قطعات مورد کاربرد در صنایع پتروشیمی و شیمیایی
 • رپورتاژ ،مصاحبه و خبر
 • گفتگو با مدیران و متخصصان
 • معرفی واحد های تولیدی و اطلاع رسانی.
 • بررسی مشکلات و موانع

امکان چاپ نشریه وجود ندارد مگر با همکاری های دست اندرکاران این صنعت که با کمک های فکری خود ما را  در چاپ مقالات کاربردی و تخصصی روز، گزارشها و اخبار یاری دهند و همچنین  با کمک‌های معنوی خود ما را در تهیه و چاپ مقالات و گزارشهای با کیفیت حمایت نمایند.

وب سایت

همانطور که گفته شد همزمان  با شروع به کار نشریه سایت خبری و اطلاع رسانی این نشریه به آدرس www.pcenews.ir  شروع بکار نموده است اطلاعات و اخبار مرتبط با این صنعت را روزانه در این سایت قرار می دهدو هدف ما این است که با همکاری شما دست اندرکاران صنعت این سایت را به  یک پورتال تخصصی  و به روز در زمینه تجهیزات شیمیایی و پتروشیمی تبدیل نماییم.همچنین کانال تلگرام نشریه به آدرس telegram.me/pcenews فعال است و شما با عضویت در آن می توانید آخرین اخبار صنعت را روزانه دریافت نمایید.

عناوین سایت

اخبار و گزارشهای روز 

این اخبار با همکاری خبرنگاران نشریه و همچنین با استفاده از اخبار مرتبط در برخی خبرگزاریها ، آنلاین و روزانه درج  می گردد که شامل موارد زیر است:

 • اخبار مرتبط با صنایع پتروشیمی و شیمیایی و تجهیزات داخل کشور و جهان
 • اخبار اقتصادی و بورس
 • اخبار تجهیزات(شامل تجهیزات و تکنولوژیهای جدید ،مشکلات و موانع و آخرین استانداردها)

***صنایع مرتیط و زیر مجموعه این صنعت می توانند با ارسال اخبار داخلی خود در زمینه های زیربه پست الکترونیکی (ایمیل) نشریه   pcenews.ir@gmail.com و info@pcenew.ir یا به تلگرام نشریه telegram.me/pcenews1 ارسال تا در سایت درج گردد.

بانک اطلاعات :

همچنین  برای هر شرکت دست اندرکار در این صنعت یک صفحه (پست) ایجاد شده(یا در حال ایجاد) است ( این اطلاعات بصورت کلی از سایت خود شرکت  ، بانکهای  اطلاعات  مختلف یا با تماس تلفنی گردآوری گردیده  است  ) از شما دعوت می شود که اطلاعات تکمیلی شامل: سوابق فعالیت شما در این صنعت و محصولات تولیدی به همراه شرح کامل برای نشریه ارسال نمایید تا به پست شما اضافه گردد. (لازم به ذکر است که درج این اطلاعات در سایت کاملا رایگان می باشد.)

تقسیم بندی این بانک اطلاعات به شرح ذیل است :

 • شرکتها و واحدهای پتروشیمی ،پالایش و پخش،شمیایی و پروژه های در حال احداث
 • شرکتهای مهندسی دست اندرکار (نفت ،گاز، پتروشیمی-خطوط انتقال نفت ،گاز ، پتروشیمی-ساختمانی و تاسیساتی ، صنعتی ، برق و اتوماسیون،خدمات مهندسی …)
 • فروشندگان تجهیزات(قطعات صنعتی ،مکانیکی، تاسیساتی، برقی و ساختمانی مرتبط با صنایع شیمیایی و پتروشیمی روانکاوهاو…)

مقالات وب سایت

این سایت مقالات شما (حتی مقالات چاپ شده در دیگر جراید را ( البته با درج نام منبعی که اولین بار چاپ شده است )) در بخش مقالات با سر فصلهای تخصصی در سایت درج می نماید.

تماس با ما

لطفا مقالات و گزارشهای  خود را  را به پست الکترونیکی  (ایمیل ) نشریه pcenews.ir@gmail.com   و info@pcenew.ir      جهت تماس مستقیم با مدیر مسئول  و همچنین شماره تلگرام نشریه  ۰۹۲۱۲۷۸۹۴۰۶ (telegram.me/pcenews1)و کانال رسمی نشریه telegram.me/pcenews یا با  دفتر روابط عمومی نشریه “تجهیزات شیمیایی و پتروشیمی ”   با تلفن تماس  :66521283-021   با ما در ارتباط باشید.

با تشکر- مدیر مسئول مریم رشیدخانی

همچنین چک کنید

قیمت های پایه محصولات پتروشیمی در هفته منتهی به روز یکشنبه یکم مردادماه+دانلود

قیمت های پایه محصولات پتروشیمی در هفته منتهی به روز یکشنبه 1 مردادماه بر پایه …