خانه / اخبار / پتروشیمی ایران / پیام تبریک روز کارگر توسط مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی
http://www.telegram.me/pcenews

پیام تبریک روز کارگر توسط مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی طی پیامی روز کارگر را به همه کارگران شاغل در صنعت پتروشیمی به ویژه کارگران سازمان منطقه ویژه تبریک گفت.

کارگران با حضور در خط مقدم تولید، در زمره پیشتازان مسیر توسعه کشور به حساب می آیند که در حرکت چرخ های اقتصادی، پیشبرد اهداف توسعه ای و تحقق اهداف اقتصادی نقشی بی بدیل دارند.
به گزارش نیپنا به نقل از روابط عمومی سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، به مناسبت روز کارگر، مدیرعامل این سازمان طی پیامی روز کارگر را به همه  کارگران شاغل در صنعت پتروشیمی علی الخصوص کارگران سازمان منطقه ویژه تبریک گفت.
سید امید شهیدی نیا در بخشی از پیام خود گفته است: کارگران با حضور در خط مقدم تولید، در زمره پیشتازان مسیر توسعه کشور به حساب می آیند که با همت مضاعف خویش، در حرکت چرخ های اقتصادی، پیشبرد اهداف توسعه ای و تحقق اهداف اقتصادی نقشی بی بدیل و تاثیرگذار دارند.
وی، همچنین اظهار داشت: بی تردید افق روشن توسعه و پیشرفت فردای کشورمان مرهون تلاشهای بی دریغ کارگران زحمتکشی است که سرمایه های انسانی ارزشمند کشور هستند و در سال «حمایت از کالای ایرانی» نوایی نو از همت توام با عزم ملی در دستیابی به افق های روشن را نوید خواهند داد.
شهیدی نیا در این پیام، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و تقدیر از فرد فرد کارگران پرتلاش شاغل در صنعت پتروشیمی و سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، خطاب به این قشر تلاشگر خاطر نشان کرده: امیدوارم که همگی برای شکوفایی و اقتدار هر چه بیشتر ایران اسلامی گامهای موثر و مفید برداریم.
نامگذاری روزی برای گرامیداشت کارگر جهت ارج نهادن و تجلیل از خدمات ارزنده کارگران شریفی است که در راستای آبادانی میهن اسلامی و توسعه و پیشرفت کشور عزیزمان از هیچ تلاش و کوششی فروگذار نمی‌کنند؛ این امر نشان دهنده اهمیت کار و تلاش سازنده و جایگاه رفیع و تاثیر گذار این قشر خدوم است.

همچنین چک کنید

اتحاد پتروشیمی ها رمز حضور موفق در بازارهای جهانی

مجتمع های پتروشیمی در صورت اتخاذ تصمیمی های راهبردی در مسیر صادرات می توانند حضوری …